naukamakramy.pl

Zestaw kreatywny DIY Zrób to sama: MAKRAMA

Najskuteczniejszy sposób na naukę makramy krok po kroku od podstaw.

Makrama na ścianie powieszona na drewnianym drążku. Kolor: brudny różowy

Zastanawiasz się, jak krok po kroku zrobić swoją pierwszą makramę?

Marzy Ci się własnoręcznie zrobiona dekoracja ze sznurka, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jesteś  w dobrym miejscu!

W gotowym zestawie kreatywnym DIY do nauki makramy znajdziesz wszystkie potrzebne materiały, instrukcję krok po kroku oraz zestaw praktycznych porad. 

Makrama na ścianie powieszona na drewnianym drążku. Kolor: pastelowy róż.

Stwórz krok po kroku taką makramę dzięki zestawowi zawierającemu wszystkie niezbędne elementy.

Poznaj technikę pracy ze sznurkami i zyskaj nowe umiejętności.

Zawartość zestawu

 • drewniany szlifowany drążek o długości 35 cm
 • 8 pakietów ze sznurkami bawełnianymi o grubości 5 mm
  Już pocięte!
 • kilkanaście metrów sznurka do dodatkowego treningu
 • czytelna, drukowana instrukcja z kodami QR odsyłającymi do nagrań video
 • bawełniana torba eko do przechowywania zestawu
 • słodkie niespodzianki

Instrukcja krok po kroku jak zrobić pierwszą makramę

Zestaw Zrób to sama: Makrama jest efektem 3 lat doświadczenia w tworzeniu makram i materiałów edukacyjnych. Zestaw przetestowały osoby, które dopiero rozpoczynały swoją przygodę z wyplataniem makram lub rękodziełem w ogóle.

Instrukcja to...

 • 36 stron formatu A4
 • 154 zdjęcia przedstawiające wyplatanie krok po kroku
 • kody QR odsyłające do 18 nagrań video z lektorem
  polski lektor
 • przydatna karta postępów, dzięki której oznaczysz poszczególne etapy pracy nad projektem
 • praktyczne wskazówki, jak po zrealizowaniu kursu działać samodzielnie
 • 2 bonusowe tutoriale video
 • bonusowy e-book o rodzajach sznurków do makramy (blisko 40 stron konkretnej wiedzy)

Opinie Klientek

5/5
Zestaw tak przygotowany, że nawet osoba która nigdy nie wyplatała, nie pomyli sznurków, nie przytnie ich źle; czytelna instrukcja ze zdjęciami i filmami, dzięki czemu można wybrać preferowany sposób zapoznawania się ze splotami
Martina
5/5
Dobrej jakości grafika, filmiki, dzięki czemu można wszystko wyraźnie zobaczyć. Możliwość obejrzenia pojedynczych splotów i otrzymanie bonusów, jest bardzo napędzające do dalszego rozwijania się i nie zniechęcania do pracy, kiedy coś może wydawać się trudne.
Anka
5/5
Najmocniejszą stroną jest dostęp do filmików i zdjęć. Nawet proste ale niezrozumiałe do końca opisy można zobaczyć na filmie czy zdjęciu.
Małgosia

Dlaczego warto wybrać Kreatywny zestaw do nauki makramy Zrób to sama: Makrama?

Zalety nauki wyplatania makram z moim zestawem

Autorska metoda nauki makramy

Stosujesz opracowaną przeze mnie (i bardzo chwaloną przez klientki!) metodę aktywnych sznurków, dzięki której nawet na zaawansowanym etapie wyplatania makramy dokładnie wiesz, co robić po kolei.

Możliwość podzielenia pracy na etapy

To ty decydujesz, czy wyplatasz makramę pracując ciągiem (całość zajmie około 2 godzin) czy dzielisz proces tworzenia na etapy. Wystarczy kilka minut dziennie.

Pracujesz we własnym termpie i bez presji

Poznajesz kolejne kroki we własnym tempie. Dzięki przejrzystym instrukcjom i nagraniom video możesz powtarzać i utrwalać poszczególne ruchy tyle razy, ile potrzebujesz.

Wiedza oparta na doświadczeniu i niezależnych testach

Zestaw Zrób to sama: Makrama jest efektem 3 lat doświadczenia w tworzeniu makram i materiałów edukacyjnych. Zestaw przetestowały osoby, które dopiero rozpoczynały swoją przygodę z wyplataniem makram lub rękodziełem w ogóle.

Odpoczniesz, wyciszysz się, pobudzisz swoją kreatywność

Zyskujesz praktyczną umiejętność, możesz jednocześnie odpocząć w twórczy sposób, wyciszyć się, poznać nowe techniki rękodzielnicze.
Wyplatając makramę, zrelaksujesz się, odkryjesz swoje nowe hobby albo sposób na ciekawe spędzanie czasu z bliskimi.

Najwyższy komfort nauki

Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Kreatywny zestaw DIY: Nauka makramy dla początkujących

Podobają Ci się ręcznie wyplatane ozdoby do domu? Chcesz tworzyć unikatowe dekoracje w stylu boho? To prostsze niż myślisz! Nawet jeśli uważasz się za osobę, która nie ma zdolności manualnych. Przygotowałam czytelne instrukcje, nagrania z głosem lektora i zestaw praktycznych wskazówek, dzięki czemu szybko poznasz podstawowe techniki. Nauczysz się, jak od podstaw zrobić makramę. W zestawie do nauki robienia makramy znajdziesz wysokiej jakości materiały, starannie przygotowane sznurki i bonusowe treści – wystarczy para rąk i trochę wolnego czasu, by tworzyć przepiękne dekoracje na ścianę.

Makrama krok po kroku – radość tworzenia

Rękodzieło jest jedną z najskuteczniejszych metod relaksacyjnych. Tworzenie makram to sposób na efektywny odpoczynek, oderwanie myśli od codziennych spraw, możliwość wyciszenia, rozwój kreatywności. Opracowałam zestaw, który umożliwi Ci własnoręczne stworzenie makramy i dodatkowe treningi wyplatania. W kursie zawarłam też dużo praktycznych porad i inspiracji, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności. Możesz kontynuować naukę, wykorzystując wiedzę o splotach i węzłach. Tworzyć większe, bardziej skomplikowane makramy lub w dowolnej chwili wracać do prostych makramowych wzorów.

Makrama DIY – zestaw do wykonania makramy

W przeciwieństwie do haftowania, robienia na drutach czy szydełkowania, wyplatanie makram jest stosunkowo proste – i szybkie! Gdy opanujesz podstawowe sploty, potrzebujesz kilkudziesięciu minut, by stworzyć swoją pierwszą makramę. I to taką, która wygląda naprawdę efektownie: przyciąga wzrok i zapada  w pamięć. A najpiękniejsze w robieniu makram jest to, że można się przy pleceniu skutecznie odprężyć, twórczo spędzić czas w pojedynkę lub z kimś, kto lubi tworzyć piękne rzeczy: dzieckiem, przyjaciółką, partnerem.

Shopping Cart